Kontakt:

KD MEBLE mobile: 694 840 261

Jesteśmy po to, by nadać kształt marzeniom...

.... I właśnie dlatego oferujemy Państwu pomoc przy projektowaniu i kompleksowym zaplanowaniu wyglądu Waszego domu i biura. Nasi specjaliści po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami doradzą najlepsze rozwiązania dla każdego wnętrza. Nie boimy się wyzwań, a każde indywidualne zlecenie jest dla nas szansą do wykazania naszych umiejętności. Ponieważ wiemy, że solidność jest tak samo ważna jak estetyka, projektując dla Państwa nie zapominamy o najważniejszej rzeczy: bezpieczeństwie i wygodzie. Właśnie dlatego zawsze sięgamy po sprawdzone materiały i nowoczesną technologię.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, zapewniamy doradztwo i służymy dobrą radą, by jak najlepiej zrealizować wizję i spełnić oczekiwania naszych zleceniodawców. Pracujemy na podstawie dostarczonych projektów, jak i rzetelnie przygotowujemy projekty oraz wizualizacje mebli, uwzględniając indywidualnie potrzeby każdego Klienta.

Specjalizujemy się w produkcji mebli na wymiar, wykorzystując maksymalnie powierzchnię przeznaczoną pod zabudowę. Wykonujemy meble o dowolnych wymiarach, zawsze mając na uwadze potrzeby i dobro klienta. Dokonujemy bezpłatnego pomiaru na terenie Rzeszowa i okolic. Przykładowa wizualizacja oraz pomiar nie są zobowiązujące, ale dają nam możliwość fachowej pomocy przy aranżacji wnętrza.

 
Zapraszamy do kontaktu: +48 694 840 261  biuro@kdmeble.pl


Warning: Unknown: open(/var/lib/php/session/sess_68d6fd3cc07faabb24d750df428102be, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in Unknown on line 0
#0 [internal function]: __error(2, 'Unknown: open(/...', 'Unknown', 0, NULL)
#1 {main}

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/session) in Unknown on line 0
#0 [internal function]: __error(2, 'Unknown: Failed...', 'Unknown', 0, NULL)
#1 {main}