Od projektu do wykonania

KDMEBLE. Przez lata udowodniliśmy, że potrafimy spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Wiemy, że zarówno w domu jak i w biurze najważniejszy jest komfort i elegancja. I takie właśnie są nasze meble: gustowne i funkcjonalne. Z myślą o naszych Klientach na bieżąco dostosowujemy ofertę firmy do Państwa oczekiwań. Dzięki temu możemy zaproponować najnowocześniejsze i najbezpieczniejsze rozwiązania, które wsparte Państwa pomysłami i naszym doświadczeniem uczynią każde miejsce niepowtarzalnym i oryginalnym.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, zapewniamy doradztwo i służymy dobrą radą, by jak najlepiej zrealizować wizję i spełnić oczekiwania naszych zleceniodawców. Pracujemy na podstawie dostarczonych projektów, jak i rzetelnie przygotowujemy projekty oraz wizualizacje mebli, uwzględniając indywidualnie potrzeby każdego Klienta.

Specjalizujemy się w produkcji mebli na wymiar, wykorzystując maksymalnie powierzchnię przeznaczoną pod zabudowę. Wykonujemy meble o dowolnych wymiarach, zawsze mając na uwadze potrzeby i dobro klienta. Dokonujemy bezpłatnego pomiaru na terenie Rzeszowa i okolic. Przykładowa wizualizacja oraz pomiar nie są zobowiązujące, ale dają nam możliwość fachowej pomocy przy aranżacji wnętrza.

 

KD MEBLE

Tworzenie mebli jest naszą pasją a naszym priorytetem jest profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Na każdym etapie współpracy służymy profesjonalnym doradztwem.

JAKOŚĆ

Korzystamy z materiałów najlepszej jakości renomowanych firm. Zawsze służymy fachową poradą. Oferujemy funkcjonalne, ergonomiczne oraz trwałe rozwiązania.

DESIGN I POMYSŁ

Podejmujemy się nawet najbardziej niekonwencjonalnych zleceń na garderoby na zamówienie czy dowolne, inne meble. Wykonujemy MEBLE na zamówienie w niestandardowych wymiarach i kolorach.